Комерційне та спортивне Покриття для Підлоги

  з 9:00 до 18:00 (пн.-пт.)
 з 10:00 до 15:00 (сб.)
  м. Львів, вул. Хуторівка, 40 А, оф. 345
 (032) 242-79-09
 (099) 031-22-38
 (098) 031-22-38
Головна » 2009 » Листопад » 29 » Як правильно вибрати лінолеум? Ціна-якість!
14:27
Як правильно вибрати лінолеум? Ціна-якість!

При виборі лінолеуму, кожен з нас, намагається знайти оптимальний вибір для своїх цілей. Хтось шукає відповіді в інтернеті, а хтось звертається до фахівців, але у тому, і в іншому випадку важко сказати наскільки повну, а головне корисну інформацію ми отримуємо. Для оптимального рішення треба враховувати не один десяток нюансів. Для багатьох людей вся проблема полягає у відсутності інформації, і повірте, цю інформацію ви не отримаєте за кілька хвилин. Отже, давайте спробуємо допомогти Вам навчитися вибирати Лінолеум.
Перш за все, треба пам'ятати про те, куди ви купуєте собі покриття! Кожне приміщення має своє призначення. Це може бути коридор, кабінет, домашня кімната, і т.д. Чітко визначте, яке навантаження буде впливати на ваше покриття; це, приблизна кількість людей, які щоденно будуть переміщатися по покриттю, яке взуття буде у цих людей, домашнє або для вулиці . Зверніть увагу на жіночі каблуки! Не кожне покриття здатне витримувати часті навантаження жіночих шпильок. Особливу увагу зверніть на вхід в приміщення. Якщо людина буде входити в приміщення з вулиці, є загроза потрапляння на покриття кварцового піску, а це самий лютий ворог будь-якого матеріалу. При перетирання піску взуттям об поверхню покриття, відбувається прискорення зношування матеріалу. Для захисту від таких навантажень існують системи очищення взуття. Їх рекомендована довжина 8 метрів, для максимального очищення.
Визначте, на який термін експлуатації ви розраховуєте! Якщо у вас орендоване приміщення то, як правило, головним критерієм є ціна покриття.
Виробництво! Для багатьох людей виробник лінолеуму нічого не означає, і цей фактор дає великий мінус при виборі покриття. Здавалося б однакові характеристики лінолеуму, а ціна різна, чому? У всьому світі існують стандарти, які визначають мінімальні показники якості того чи іншого продукту, але не треба забувати, що в кожного виробника є свої технології. Кожна технологія приховує свій секрет виробництва, про який ми мало, що знаємо і якість цього виробництва, можна визначити за світовим попитом на цю торгівельну марку.
Вимоги! При виборі лінолеуму ми ставимо певні вимоги до його експлуатації; Гігієнічність, Пожежна безпека, Спеціальні показники. На такі характеристики існують Сертифікати відповідності.
Структура лінолеуму! Є кілька основних видів матеріалу. Кожний вид добре використовується для найрізноманітніших навантажень, і тут головне чітко визначити, яке покриття підходить безпосередньо вам! Якщо виділяти основні напрями лінолеумів, то їх і два, Синтетичний ПВХ (Полівінілхлорид) і Натуральний лінолеум, де назва говорить сама за себе. ПВХ - лінолеум має два види структури; Гомогенний і Гетерогенний. При виборі покриття слід знати, що Гетерогенні ПВХ більше цінуються в приміщеннях, де зовнішній вигляд має не останнє значення, а от вже Гомогенні колекції більше приносять користі в приміщеннях, де при максимальних навантаженнях потрібно зберігати свій первісний вигляд. Якщо розглядати Натуральний лінолеум, то слід зауважити, що цей продукт є ідеальним вибором, для багатьох приміщень, це і гігієнічність, і антистатичність, і хороші показники на зносостійкість. Все, що вам слід пам'ятати при виборі цього лінолеуму, це обов'язкове укладання за технологією.

http://voronenko.at.ua/blog/kak_pravilno_vybrat_linoleum/2009-11-17-13

Категорія: Корисні статті | Переглядів: 2983 | Додав: Nikolay | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]