Комерційне та спортивне Покриття для Підлоги

  з 9:00 до 18:00 (пн.-пт.)
 з 10:00 до 15:00 (сб.)
  м. Львів, вул. Хуторівка, 40 А, оф. 345
 (032) 242-79-09
 (099) 031-22-38
 (098) 031-22-38
Головна » 2010 » Квітень » 21 » Який вибір ми робимо?
18:08
Який вибір ми робимо?

Ми приймаємо рішення про покупку покриття для підлоги. Як оптимально зробити вибір, щоб він був повністю виправданий витратами. Ми звертаємося до фахівців, шукаємо інформацію з відкритих джерел і отримуємо результат. Як зробити слушний вибір? Як зрозуміти, що інформація, яку ми отримуємо вірна?

Почнемо з найголовнішого! Задумайтеся, для чого створена класифікація продукту:

 

1. (21, 22, 23 клас) Побутовий. Цей клас предбачає найнижчі навантаження. Ці покриття рекомендують для укладання в домашніх приміщеннях, з урахуванням мінімального попадання бруду з вулиці у будинок. І навіть дома слід пам'ятати про зони з більшою прохідністю (коридори, вітальні), і меншою (кімнати, кухня).

   

    (31, 32, 33 клас) Комерційний. Цей клас розрахований на приміщення, де потік людей збільшується в декілька разів. Офіси, школи, поліклініки, готелі, словом приміщення, де є пряма загроза потрапляння бруду з вулиці на покриття, де існують вимоги до пожежобезпеки, гігієни, хімічних реактивів та т.п. Ціна на такі покриття спочатку висока, але тільки спочатку! Основне завдання таких продуктів не тільки служити максимально довго, але й легко прибиратися, чудово поєднуватися з будь-якими інтер'єрами. При найнепередбачуваніших випробуваннях зберігати свій зовнішній вигляд.

1.  (41, 42, 43 клас) Виробничий. Покриття такого класу здатні витримувати не тільки величезний потік людей, а й пересування не великих навантажувачів, роботу і вагу виробничих верстатів.

Не вірте тим, хто намагається вам запропонувати Побутовий клас у комерційні умови використання. Це бажання заробити на вас!

Це рівнозначно тому, якби ми використовували спортивний автомобіль у сільському господарстві, або вирішили забити цвях у стіну тапочками.

Звичайно, треба пам'ятати і про наше бажання вирішувати самим, але вирішувати треба, маючи правдиву інформацію про продукт, який ми купуємо.

Кожне покриття має свої характеристики, вони доступні, і допомагають нам зробити правильний вибір. Але характеристики мало, що нам розкажуть, якщо ми не вміємо їх читати і застосовувати до нашої ситуації.

Ваше приміщення індивідуально! Ви створюєте атмосферу роботи, відпочинку, виробництва, і кожна атмосфера несе свою небезпеку. У готельному бізнесі ми боїмося плям на підлозі, на танцмайданчиках, каблуки, недопалки від сигарет, у школах треба думати про безпеку дітей, в лікарнях нас повинна оточувати максимальна чистота і захист від бактерій. Для кожної нашої території існує індивідуальний підхід, і ми не маємо право, його ігнорувати.
Категорія: Корисні статті | Переглядів: 1411 | Додав: Nikolay | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]